Senior udvalg

Seniorudvalget i AGF Håndbold har til formål, at være bindeleddet mellem seniortrænere, -ledere, -spillere og bestyrelsen. Udvalget skal medvirke til at skabe optimale forhold for seniorholdene, samt mellem seniorholdene og den resterende del af klubben.

Udvalget gør ligeledes sit ypperste for, at medlemmer af AGF Håndbold skal have de bedste betingelser muligt!

Vi kan altid bruge flere hænder, så hvis du har lyst til at hjælpe med organisatoriske eller praktiske opgaver, hører vi gerne fra dig.

Seniorformand
Rasmus Lank Knudsen
60176387
Seniorformand@agfhaandbold.dk

Materialer
Mette Høier
28720725 træffes onsdag 18.50-20.50 og torsdag fra 20.00-22.00.
Materialer@agfhaandbold.dk

Træneransvarlig
Simon Opstrup

40737410
traener@agfhaandbold.dk

Events & holdrep
Michelle Svenstrup Jensen
22398979

Events@agfhaandbold.dk

Kontingent & spillerlicenser

Mathilde Carlsen
31159282
Kontingent@agfhaandbold.dk

Halbooking

Lea Ekberg Sørensen

60163388

Booking@agfhaandbold.dk

Turneringskontakt & HåndOffice
Frederikke Dupont
25153330

Turnering@agfhaandbold.dk

Tidtager & Dommerbord
Camilla Grubbe
26 87 31 10
Turnering@agfhaandbold.dk

Sponsor